Защо толкова малко хора пишат във форума?

Приемат се всякакви свежи идеи

Да променим политиката спрямо новорегистрираните!

За!
33
60%
Против!
10
18%
Въздържал се!
12
22%

Общо гласове: 55

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09 мар 2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar » 23 апр 2008, 18:26

Petrov,не ме изтриваааай, :cry: ,обещавам да слушам и да пиша редовноооооооо :wink:

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13 авг 2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN » 05 май 2008, 13:07

Petrov написа:
DEYAN IYI написа::lol: :lol: :lol:

Споко, още никого не сме затрили, а и няма :wink: Тва е стара акция :) Засега!
Лъжеш се... трия, трия, но такива, който са се регистрирали, но не са влизали поне 3 месеца и нямат нито едно мнение.
:)

О-хо-хооооо :o Не знаех :) Сега трябва да измислим индулгенция за разкаялите се :lol:
Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

egois4etoo

Мнение от egois4etoo » 10 ное 2009, 23:10

хора искатели да ви кажа за ко аз не пиша мнения щото много залагате на правописа повече от колкото трябва и сигорно пак някой ще ми каже имаш правописна грешка еми браво който колкото учил

По-добре малко, но качествено!
Не те знам на колко години си, но ако тръгнеш да си търсиш работа с този правопис, ще си омреш безработен или като общак!
За мен хората, който не уважават езика си, не уважават и себе си!

от Петров

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 11 ное 2009, 09:06

Братле, извинявай, ама поне 3-ти клас си завършил. Нали?

И никой тук не залага на правописа особено. Не сме даскало или литературен форум. Въпросът е за елементарно уважение и самоуважение. Ако всеки започне да пише, както му кефне, ще замяза на едно гето под формата на форум. Някои мнения ми се е налагало да ги чета по 10 пъти, преди да разбера смисъла. Ако имаха поне главни букви и точки накрая, работата щеше да е лесна. За запетайките въобще да не отваряме дума. В началото мнозина тичахме да оправяме грешките, без да правим забележки в случаите, в които не се е налагало, но напоследък не ми се занимава, поне на мене, ама хич, дори и в крайните случаи. Не стига, че никой нищо не пише, ами и тия, които го правят, да бичат на шльокавица...

Тук всеки може да пише, както си иска, в рамките на добрия тон: разговорно, диалектно, жаргонно, шеговито, духовито, витиевато..., стига да има една елементарна култура на писане.

на кого му харесва да 4ете не6то такова незнам ама как то и даго осукваме няма да можем да стигнем до разбирателство ако всеки запо4не да драска така просто не върви

Айде със здраве!

[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

egois4etoo

Мнение от egois4etoo » 11 ное 2009, 18:22

Първо за Петров човек да му отговоря аз съм на 17г. и лятото работя като тенекеджия.Аз оважавам родинатаси ама не оважавам даржавата си.
Дани аз знам че ти си прав. :wiegeil: И аз отстъпвам....

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Регистриран: 01 авг 2005, 09:58
Контакти:

Мнение от Petrov » 11 ное 2009, 23:05

Приятелю, радвам се, че работиш и наистина за тенекеджия не ти трябва правопис. Не знам дали имаш мераци да се развиваш и да ставш вишист, но ако си тръгнал натам, с този начин на писане до никъде няма да я докараш, да не говоря, че ако попаднеш в среда на по-образовани хора ще ти се смеят за което съжалявам.
И аз като тебе уважавам и обичам родината си, а мразя дЪржавата България, но езика това не е дЪржавата. Родина, език, писменост, култура, история, това са част от нещата определящи човека.

Поздрави :)

П.П. Ти да не си от Тополи, Варненско?
Изображение

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09 мар 2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar » 20 мар 2010, 19:48

Здравейте! Виждала съм тази тема, но в последно време се чудех, защо наистина толкова малко хора пишат във форума!? :( :( :(
Аз съм ЗА да се променят правилата, както за новодошлите, така и за всички останали! Относно регистрациите, не мога да преценя след колко време да им се деактивира, понеже винаги може да има смекчаващи вината обстоятелства, сиреч - основателна причина да не може някой да влезе във форума за определен период. И обикновено ненадейните неща са такива, защото просто идват и те връхлитат, да им се не надяваш, пусти - опустели.
Мене лично много ме дразни лошия правопис, но това е неизбежно за момента. :P
Старая се да се включвам активно в работния живот на форума, гласувам както за него, така и за сайта.
Пожелавам на всички ни единствено ЗДРАВЕ и ДЪЛГОЛЕТИЕ! :P :wink: :P
ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Re: Защо толкова малко хора пишат във форума? :oops:

Мнение от DeYaN » 13 мар 2011, 15:29

Абе, момчета и момичета!!! :roll: Нашият форум е най-умрелият автомобилен форум в България!!! :shock: Честно, заклевам се! :oops:

Една седмица никой нищо не е писал. То и иначе никой нищо не пише, като изключим подфорум алъш-вериш... И честитки чат-пат...

Как сте, що сте, Фичовете ви как са!?!?! Вървят ли, правите ли ги? Срещички правите ли си??? Проекти движите ли, части сбирате ли? Кво става изобщо в нашата общност??? Ще закриваме ли форума? Фичките през кантара ли ще ги прекарваме?

Тия, дето четат само, какво прочетохте в последната седмица? Интересно ли ви се струва? Ами така е, като спрат да пишат 5-те човека, де пишат, 500 няма кво да киризят тука... Тва е форум, не е стенвестник!!!

Баси!

Така по ли ви харесва?
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

tekilaaa
Фичо сан
Регистриран: 12 юни 2010, 12:11
Контакти:

Мнение от tekilaaa » 13 мар 2011, 22:13

Деяне пепел ти на езика :((

Потребителски аватар
danchovek
сър Фичо
Регистриран: 23 сеп 2005, 10:54
Контакти:

Мнение от danchovek » 14 мар 2011, 23:32

Аз за момента няма какво да пиша...
Мога само да се похваля, че това лято с бащата мислим да си направим зелената фичка.
Уважение всекиму - страх никому!

If yоu want it, come and get it!

tekilaaa
Фичо сан
Регистриран: 12 юни 2010, 12:11
Контакти:

Мнение от tekilaaa » 15 мар 2011, 21:03

Бре елате ми вие на сбирката всички ще се направим зелени :)

egois4etoo

Мнение от egois4etoo » 12 апр 2011, 16:56

DEYAN IYI написа:Абе, момчета и момичета!!! :roll: Нашият форум е най-умрелият автомобилен форум в България!!! :shock: Честно, заклевам се! :oops:

Една седмица никой нищо не е писал. То и иначе никой нищо не пише, като изключим подфорум алъш-вериш... И честитки чат-пат...

Как сте, що сте, Фичовете ви как са!?!?! Вървят ли, правите ли ги? Срещички правите ли си??? Проекти движите ли, части сбирате ли? Кво става изобщо в нашата общност??? Ще закриваме ли форума? Фичките през кантара ли ще ги прекарваме?

Тия, дето четат само, какво прочетохте в последната седмица? Интересно ли ви се струва? Ами така е, като спрат да пишат 5-те човека, де пишат, 500 няма кво да киризят тука... Тва е форум, не е стенвестник!!!

Баси!

Така по ли ви харесва?
ама, брад, как няма да е умрял форума, колко фичовци има в българия и колко от тях ги карат хора, които не са по на 60г.
Аз мога да ти кажа за какво не пиша тук:
защото няма никакви компромиси за кирилицата; има само някакво сплотено общество, кадето си пишат 10 човека и толкос. ако някои почне да пише, вие се правите на някакви 'се едно вии сте саздали този автомобил.
дано да не съм обидил някой. и това си е мое мнение.

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 12 апр 2011, 19:25

:lol: :lol: :lol: Никой не би се засегнал, защото твърдението ти не е вярно

И кое е сплотеното общество!? Тези, които искат да се част от някакво общество... Никой никога никому не е отказал приятелство. Да, мога да изброя 20-ина човека, без които тоя форум съвсем се срива. Никой не е избиран с конкурс. Който иска пише, който иска чете, който иска идва по срещи. Други пък само четат, правят някъде някакво Фиатче, карат си го, ползват "купува-продава"..., никой не ги знае... Те част ли са от това общество!? Щом не са, проблемът си е само техен.

Между другото, това че нищо не се случва във форума, не означава, че и в "общността" не се случва, щото си се търсим по скайпове и телефон, виждаме се с повод и без, кафета-мафета, помагаме си, ако някой се нуждае от нещо. Ако почнеш да дружиш с варненските апапи, ще видиш, че не е толкова страшно, не е секта, която приканва към ритуално самоубийство. :mrgreen: Имаше мераци да се съберат скоро, така че иди и се запознай с тях.

За кирилицата си прав! Щом пишеш на български език, ще пишеш на кирилица. Да си видял някой да пише на английски с кирилица!? На сръбски можеш да ползваш по желание и двете азбуки, но та са стандартни и нямат вариант 6liokavica. Българският се пише с българска азбука - кирилица! Тук 2 мнения няма. На liutenica може да се пише в разните му Ви-боксове, кефчета и мефчета, това си е проблем на пишещите и администрацията. Тук се пише на латиница, ако пишеш на чужд език. Не ми казвай, че владееш перфектно латиницата, а ти куца кирилицата, това е просто абсурдно.

Що се отнася до правописа, администрацията на форума е повече от снизходителна!!! Даже има хора, които са твърдо за никаква толерантност към неграмотността, но това е невъзможно, още повече няма никой, който да пише перфектно сред нас, а и не е нужно. Неприемливо е всякакво писане, което не може да се разчете. Айде, запетайки нека няма, ама поне изреченията да започват с главна буква и да завършват с точка. За грешките, ами малко старание, не е толкова трудно.

Така. Надявам се сега ти да не си се почувствал засегнат!

Просто се запознай с варненците! Първо ще срещнеш едни много забавни и отзивчиви хора и второ ще са ти полезни за Фичката. Все пак това ни свързва тука.

Айде, надявам се да се видим лятото в къмпинг "При бат Ники". (Вече има примерно меню!) :P

Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15 окт 2007, 12:24
Контакти:

Мнение от Niki » 13 апр 2011, 21:15

egois4e, след като си се регистрирал тук, значи си съгласен с правилата. Едно от тях е писането на кирилица. Или си против, и смяташ, че можеш да правиш каквото си искаш? Не става така. Другото което аз ще ти кажа лично.
НЕ ДЕЛЯ НИКОГО!!! Нито които и да е член от този форум. Вярно е, че сме сплотено общество, и всеки регистриран тук е частица от това същото общество. Мисля, че съм ясен! Ти колко пъти се обади за срещи във Варна(има толкова теми). Или чакаш специална покана? Моя телефон, а и на колегата Tekilaaa ги има във всеки втори пост сигурно. След като нямаш желание да пишеш и да се срещаме, проблема си е твой. Не наш. Уфф, направо се вбесявам от глупостите, които си писал:

ако някои почне да пише, вие се правите на някакви 'се едно вии сте саздали този автомобил......
Виж какво ще ти кажа приятелю...ние не се правим, ние сме си. А като не искаш мнение от нас......не питай какво да правиш, а отиди при най добрия майстор да ти осереееее колата, така че и та да не можеш да я познаеш после. Проблема си е твой. Ние можем да ти помогнем, а не да ти навредим. Запомни го. Млад си и зелен, и имаш много още да учиш, докато почнеш ти да даваш акъли. Сигурно скоро ще си продадеш и фича(нали си си купил жигули), и хич няма да ти пука. И повече няма и да влезеш тук. Такива като тебе са мнооооооого тука. А истинските фенове сме една шепа хора. Така е. И за това си прав. Правим си групови дискусии в скайпа и си обсъждаме радостите и проблемите с фичките. Ако сърцето ти е отворено за това-заповядай! Няма проблем. Винаги си добре дошъл. Ама да ми се правиш на интересен :wiegeil: Забравиии просто!!!
Изображение

Потребителски аватар
danchovek
сър Фичо
Регистриран: 23 сеп 2005, 10:54
Контакти:

Мнение от danchovek » 13 апр 2011, 21:30

Много добре казано, бат Деянчо и бат Ники!
На мен ми е направило впечатление, че дори да е написано неправилно, но на кирилица, винаги се отговаря и отделно се прави забележка за правописа.
За 6liokavicata няма да коментирам. Много са малко форумите, които толерират такива постове.
Уважение всекиму - страх никому!

If yоu want it, come and get it!

Отговори