Защо толкова малко хора пишат във форума?

Приемат се всякакви свежи идеи

Да променим политиката спрямо новорегистрираните!

За!
33
60%
Против!
10
18%
Въздържал се!
12
22%

Общо гласове: 55

egois4etoo

Re: Защо толкова малко хора пишат във форума? :oops:

Мнение от egois4etoo » 13 апр 2011, 21:49

Мога да према че сте прави до някаде но от др страна не сте прави и аз спирам да споря.Ники аз никога няма да си продам Фичето защото то беше на Дядо ми и една сутрен тои отиде с него за риба и после го намерихме починал в Фичето и няма да го продам за нищо на света.
Ако има повече от 3 грешки няма да пиша никога повече тук.
Извиняваи niki че съм те ядосал със сигорност не съм искал

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13 авг 2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN » 13 апр 2011, 21:58

Грешките са малко повече, но няма да ги броим, все пак няма да си вадим джигерите. Продължавай да пишеш така!

Сега да не се изолираш от варненската агитка!? Бат Ники е строг, но справедлив! Излиза от Фичката с летва, шофьорите зад него на светофара изтръпват... А на него просто му е угаснало, а летвата му е палачка :lol: :lol: :lol:

:P
Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Потребителски аватар
miro
пораснал Фичо
Регистриран: 13 мар 2011, 18:21
Контакти:

Мнение от miro » 13 апр 2011, 22:47

Не се карайте момчета.Всички сме различни и не знаем какво му е на душата на другия.Иначе форума е интересен за мен.Хубаво е че има правила.Хубаво е и да се спазват.Защото заради липса на правила се объркаха много неща в живота ни.

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Регистриран: 01 авг 2005, 09:58
Контакти:

Мнение от Petrov » 13 апр 2011, 23:16

miro написа:Не се карайте момчета.Всички сме различни и не знаем какво му е на душата на другия.Иначе форума е интересен за мен.Хубаво е че има правила.Хубаво е и да се спазват.Защото заради липса на правила се объркаха много неща в живота ни.
Кратко, точно и ясно!
Изображение

egois4etoo

Мнение от egois4etoo » 14 апр 2011, 15:57

Само да кажа че с никой не съм се карал.

Потребителски аватар
miro
пораснал Фичо
Регистриран: 13 мар 2011, 18:21
Контакти:

Мнение от miro » 14 апр 2011, 18:33

Явно моите представи за добър тон на разговор са други.

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Не знам какво направи миналото лято.

Мнение от DeYaN » 16 дек 2011, 23:20

Ко праите ве, апапчета!!! :P

Да разбуним духоветеее... :mrgreen: :P

Що не пише никой във форума..., то се е видяло. Кришка-миша, пазят си хората занаята. Като затрябват частички и инфо, тичаме насам... Мнозина карат, други правят и това го знаем между себе си - тези, които си цъкаме в скайпа, чуваме се по телефонче, кафенясваме, жабаме бири... :wink:

От всички форуми май само испанският е по-умрял :oops: ама Испания е няколко пъти по-голяма, а фиатчетата им са няколко пъти по-малко... :uh:

Еми...

Пишат хората - кой проблем, кой се справил с проблем, кой се похвали, че е преборил нещо, друг, че е минал 100 мили без зацапа свещите...

В словашкия форум има тема "Що сторих днес по Фичката". Един завил болтче, друг боядисвал, трети открил, че семерингът към маховика е направил всичко мармалайна :mrgreen: Фичови неволи...

Та, който е фен (в смисъл, който сака), нека напише в темата си "Моят Фичо", а ако няма, да си направи темичка, съчинение като в училище "Знам какво направи миналото лято". :P Нещо като годишен отчет за лето фичовне 2011-то :D

Айде, поздрав! Весело прекарване на Коледа, Стефановден, Сурваааа..., Васильовден, Йордановден, Ивановден, Петльовден, Баба Марта, 3-ти март, 1-и април, Гергьовден, 1-и май, 24-и май, та чаааак за Първи юни ден на Фичо, така де, на детето и трескавата подкотовка за ... вж. доле подписа :wink:

Наздраве! :564:

[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Потребителски аватар
RADI_1990
Фичо сан
Регистриран: 18 сеп 2011, 11:46
Контакти:

Мнение от RADI_1990 » 17 дек 2011, 14:48

Нормално е бих казал да има такава "цедка" за потребители, не че е лошо да погледаш какво различно има в този форум от останалите, но като се има предвид, че разглеждането може да стане и без рег. мисля, че е добре да се въведът някакви ограничения, нали. :)
А и за двойната регистрация съм съгласен по-неактивният профил да се трие или за отдавна непостващите потребители да бъдат предупреждавани поне един път и след това да бъдат изтривани тяхните профили.

Поздрави
/Ради Иванов/
Поздрави!

/Ради Иванов/

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Контакти:

Мнение от Petrov » 17 дек 2011, 22:12

Ако идеята ти е да се направи така, че само регистрирани да четата, тогава регистрираните профили с 0 /нула/ мнения ще се увеличат в пъти повече.
Варианта е да направим регистрацията платена, примерно смс 1,20 или 2,40 лв., но и от това няма да има смисъл.

Аз съм на принципа за вечно право върху дадено потребителско име, но само когато има мнение(я). А иначе си ги трия.
Скоро пак ще направя чистка :)

Поздрави,
Делян Петров
Изображение

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 18 дек 2011, 16:58

То като гледам има 200 без мнение от 700 общо.

Мен от два полски форума ме сиктирдосаха, при все че имах мнения, но само щото не бях влизал дълго, май повече от година. После нещо не можах да си активирам акаунта, а и да се регистрирам със същото име пак не стана. Но не съм и търсил администратори.

Та в тоя ред на мисли може да се дезактивират тия дето не са влизали от години, и да стоят в някакъв архивен списък. Пък който иска да се активира, да пита. :)

400 души от 700 не са влизали повече от година :mrgreen: Като извадим с нулевите мнения, ще се получи интересно :lol:

Някои форуми пък искат удобрение от администратор при регистрация. Дават се всички данни, тест за СПИН, Хепатит и Тения :mrgreen:

Но не това е най-важното!!! :wink:

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 26 май 2012, 01:44

А това ли е най-важното!? :roll:

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 16 авг 2012, 20:38

Ареее, честито!!! Посещаемостта във форума е по-ниска от когато и да било :mrgreen: Май ще се саморазпусне :lol:

https://www.tyxo.bg/d/1073/yearly

И вървим надолееее :P

https://www.tyxo.bg/d/1073/monthly

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Контакти:

Мнение от Petrov » 16 авг 2012, 21:01

А забеляза ли, че няма 2012 г. и настоящата е 2011?!?!?!
Което е абсурдно.... :)
Изображение

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN » 16 авг 2012, 22:31

Хммм, ми то не трупа ли за 2012-а, и после да ги изкара наведнъж. Щото по седмици гледам, че си върви 2012... :roll:

Ама пак сми в киречъ :mrgreen:

egois4etoo

Мнение от egois4etoo » 16 авг 2012, 23:53

Защо не деактевирати профилите на всички който не са писали в рамките на 4-5-6 месеца,щото да се дръшат някакви профили само за бройката няма смисъл.
Поздрави от Варна.

Отговори