МАШИНКИ ЗА ЕЛ.СТЪКЛА, ШИБИДАХ, ЧИСТАЧКИ

Не всеки може да си поправя колата сам
Отговори
plamadj
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 30 сеп 2006, 15:41
Контакти:

МАШИНКИ ЗА ЕЛ.СТЪКЛА, ШИБИДАХ, ЧИСТАЧКИ

Мнение от plamadj » 30 сеп 2006, 15:42

Колеги, напълно успешно ремонтирам всички видове машинки за ел.стъкла. Нямам никакви рекламации. Звънете, не ме жалете :lol:
0889182076, http://avtoservice.hit.bg

Ремонт на машинки за ел.стъкла, шибидах, чистачки. Централно управление, заключване. Ремонт на перки на радиатори. Климатици. Специфични аларми. Нови технически решения и алтернативна замяна на резервни части.
Електроремонти за дома и офиса.

plamadj
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 30 сеп 2006, 15:41
Контакти:

Машинки за ел. стъкла

Мнение от plamadj » 24 окт 2006, 14:32

Уважаеми колеги, вече не предлагам ремонт на машинките за ел.стъкла. Ожених се и смених местожителството с екологично чистия район на село Липница - Врачанско. Е, човек и добре да живее - се жени! :lol:
Пожелавам успех на всички.
Ремонт на машинки за ел.стъкла, шибидах, чистачки. Централно управление, заключване. Ремонт на перки на радиатори. Климатици. Специфични аларми. Нови технически решения и алтернативна замяна на резервни части.
Електроремонти за дома и офиса.

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13 авг 2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN » 24 окт 2006, 16:03

:lol: Eеееее е тва е приказка :D ЧЕСТИТО :564: И...таз година булка, догодина люлка 8)
Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

pmadjarov
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 15 фев 2007, 00:48
Контакти:

Отново съм на Ваше разположение

Мнение от pmadjarov » 15 фев 2007, 00:51

Колеги,

Отново съм в София и съм на Ваше разположение!
Повече информация можете да намерите в www.madjarov-service.com

Поздрави,
Пламен

kogakade
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 21 юли 2015, 02:54
Контакти:

Re: МАШИНКИ ЗА ЕЛ.СТЪКЛА, ШИБИДАХ, ЧИСТАЧКИ

Мнение от kogakade » 21 юли 2015, 03:02

Ами примерно сервиз Бош могат да ти оправят задната чистачка (на мен го направиха за 15 минути и 10 лева), предполагам, че могат и другите неща да се оправят, доста добри електричари са. Значи този, който знам, се намира в Дружба, мисля 1 се води. Като караш от Младост към летището, само че не по естакадата, а под нея, на кръстовището със Шипченски проход (големия бул. с трамваите) завиваш надясно, след има -няма 100м вляво завиваш, покрай някви сервизни центрове бяха, ма на кой, не си спомням :? Може би Рено. А може би не :lol: . Както и да е, та там малко навътре в едно дворче са тия. Успех
П.С. http://mikrondocev.com
Значи пада се някъде между кафевите и розовите сгради в горната половина на картата

Отговори