Телефон/координати на майстори

Не всеки може да си поправя колата сам
Отговори
dAnI
сър Фичо
Регистриран: 02/08/2005, 12:44
Контакти:

Телефон/координати на майстори

Мнение от dAnI »

Сервиз "Полмо-Авто"
Орландовци, ул. "Мара Бунева" 99
тел. 926 70 36 , 926 70 37

Владо-0888 431094, по Ломско шосе, малко след околовръстното шосе, в двора му има над 10 фиатчета за части

с.Кокаляне, тел: 992 12 60 и GSM: 0888 517 223

ПП Инфото е взето от старият форум :arrow: http://11.freebb.com/viewtopic.php?t=75&freebb=126p
Последна промяна от dAnI на 15/03/2006, 15:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
chocho
г-н Фичо
Регистриран: 10/08/2005, 19:45
Контакти:

Мнение от chocho »

сервиз ПИчОВЕ 24ч :P :P :P

126p
Потребителски аватар
Wintry
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 23/07/2006, 14:40
Контакти:

Re: Телефон/координати на майстори

Мнение от Wintry »

dAnI написа:Сервиз "Полмо-Авто"
Орландовци, ул. "Мара Бунева" 99
тел. 926 70 36 , 926 70 37

Владо-0888 431094, по Ломско шосе, малко след околовръстното шосе, в двора му има над 10 фиатчета за части

с.Кокаляне, тел: 992 12 60 и GSM: 0888 517 223

ПП Инфото е взето от старият форум :arrow: http://11.freebb.com/viewtopic.php?t=75&freebb=126p
Здравейте приятели!
Искам да ви предупредя, че "инж. Дангов", или така постнатия като "Владо" е пълен некадърник и кожодер.
Действително, в двора има не 10, а 16 купета от Фиат 126 и няколко Застави и една Хонда, но цените на които продава авточастите са...меко казано като за нови от Германия.
Всеки, който е ползвал "услугите" му ще потвърди това, че е некадърен и алчен..., а и е мързелив.
На моят Фичо, за да му смени ангренажа ( който си купих от магазина в кв. Враждебна за 21 лв) ми поиска 60 лв. и ме бави 8 дни!
За смяна на феродовия диск на съединителя ми поиска 100 лв.
За една крива джанта, която се търкаляше в тревата на двора - 30 лв.
Няма да ви кажа какво се случва, когато при него спре Фичо, управляван от дама...тогава цените стават двойни и се почва едно записване на телефони и т.н.
Аз вече не припарвам там, а също така и мои познати, наиграни от него.
На един мой приятел, който си беше оставил Фиятчето за ремонт там, му изчезнаха двигателя и скоростите и инж. Дангов обясни, че група цигани са влезнали в двора и са ги откраднали...което е смешно, защото там има 3 доста лоши кучета, които се разхождат свободно между изгнилите купета, а всички знаем, че ромите се страхуват от кучета и не влизат в двор, в който има едно дори и вързано куче.
Излишно е да разказвам какво се случи с "инженера" след "кражбата"...!

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Здрасти! :)

За индженеро добре, само може ли малко аватарчето да смалиш :oops:

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
Потребителски аватар
Wintry
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от Wintry »

DEYAN IYI написа:Здрасти! :)

За индженеро добре, само може ли малко аватарчето да смалиш :oops:
За "индженеро"...грам не е добре, а аватарчето - извинявам се за предишното - това бива ли го!?!

dAnI
сър Фичо
Контакти:

Мнение от dAnI »

И аз съм ходил при този ендженер :lol: и след обявената от него цена за това което търсих отидох и си купих цяло Фичо с въпросната част за същите пари ХАХА.
Ама това, което ти каза е безбожно :shock:
Следващият път като имаш нещо за смяна по колата, обръщай се към мен или към колеги от форума.

Потребителски аватар
Wintry
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от Wintry »

dAnI написа:И аз съм ходил при този ендженер :lol: и след обявената от него цена за това което търсих отидох и си купих цяло Фичо с въпросната част за същите пари ХАХА.
Ама това, което ти каза е безбожно :shock:
Следващият път като имаш нещо за смяна по колата, обръщай се към мен или към колеги от форума.
Едва онзи ден открих този страхотен форум - хубаво е, че ви има!
Първия си Фичо купих през...1993г. и от тогава - та до днес, вече четвърти пореден мъник е мой.
Всичките ми Фиатчета съм ги потдържал в перфектно състояние.
Никога не съм правил компромиси с качеството на влаганите консумативи и авточасти.
Не ме е притеснявало да купя амортисьори на "Монро" за по 66лв. или лагери на "Локхийт" за 120лв...
Всичките ми Фичовци са карани с маслата на "Кастрол" + специални добавки и можеби за това аз никога не съм правил ремонт на мотора или скоростната кутия и те все още се движат по пътищата на страната.
Всичко по Фичо си правех сам - на паркинга пред блока, с елементарни инструменти и без никакви удобства, но така се случи, че преди година-две се бъг-нах и сега вече ми се налага да посещавам майстори.
Много се вкисвам когато попадна на такъв - като инж. Дангов...
След като открих страхотния ви ( ни ) форум, доста се зарадвах - наистина, хубаво е, че ви ( ни ) има!!!

Everyone of us is an Angel with one wing and we can fly only if we hug each-other strongly!
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Това е единствената цел на форумчето НИ- да споделяме заедно радостта си :)

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
Потребителски аватар
abramelin13
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 31/03/2006, 21:40
Контакти:

Мнение от abramelin13 »

dAnI моля те кажи ми, можеш ли да ми намериш два задни носача за ФИЧО и на какжи пари новичките са ми скъпички (75 лв. единия)
И да ви питам, абе този пич в магазина на опълченска може ли да му се има доверие? по принцип !!! :!!!

dAnI
сър Фичо
Контакти:

Мнение от dAnI »

abramelin13 написа:dAnI моля те кажи ми, можеш ли да ми намериш два задни носача за ФИЧО и на какжи пари новичките са ми скъпички (75 лв. единия)
И да ви питам, абе този пич в магазина на опълченска може ли да му се има доверие? по принцип !!! :!!!
Носачи сега нямам :?
Свържи се с Чочо от форума, той трябва да има.
А за този от Опълченска, не знам за какво доверие говориш, но ако става дума за части - аз му нямам никакво!
Яко те цака с цената, пък и не знаеш какво си купуваш. За справка питай Щуката като си купи спирачни цилиндри от там на завишената цена :) дали нямаше ръжда и гадости вътре...
Аз оттам съм се зарекъм вече нищо да не взимам.

Milen
г-н Фичо
Регистриран: 08/08/2005, 14:56
Контакти:

Мнение от Milen »

Магазините в Дружба и Враждебна са много по поносими като цени.А ти защо искаш да ги смениш :?:

Потребителски аватар
buli1
г-н Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 10:00
Контакти:

Мнение от buli1 »

доколкото разбрах за магазина в Дружба май не работи,бил е празен дали е вярно 100% не знам,но това ми казаха :shooting:

Отговори