Български сайт с части за Фичо

Споделете за магазини, от където можем да си пазаруваме чаркове за колите!
Правила за комерсиални обяви - РЕКЛАМИ виж тук!
Потребителски аватар
hit-ko
Фичо с характер
Регистриран: 23/02/2006, 20:43
Контакти:

Мнение от hit-ko »

6liopar написа:Поздравления за колегата Хит-ко от Ямбол!!! :P :wink: :P Отдавна не се бях сещала да вляза да разгледам новите попълнения в сайта за авточасти.Има страшно много нови неща и мисля да планувам едно пътуване до Ямбол,когато мога да отделя повечко пари,та да си накупя каквото ми е необходимо за Фичко. :P :wink: :P
Благодаря....., стараем се! :)
Какво да се прави, старата любов ръжда не хваща...., още имам един Фичо, който му предстои обновяване, така, че ще ги поддържаме с части и информация, а интерес към тях винаги ще има!
Ако си решил да идваш до Ямбол, по-добре изчакай 20-тина дена, преди 2 дни се върнах от Полша и съм уредил един внос с доста ценни неща, които гледам, че липсват на пазара и ще бъдат вкарани в сайта!
Лошото е, че в Полша вече почти не ги карат и частите им се намират все по-трудно и на по-високи цени!

FIAT и... всички останали! www.axm-auto.com

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09/03/2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Благодаря и аз за информацията,бате Хит-ко!Ще изчакам.То и без това ще го съчетая като идва мъжа ми по работа в Ямбол,аз пък на шопинг за Фичо.Хахахаха :P :wink: :P Обикновено жените ходят да си купуват разни неща и лъскавки глупости,а аз ходя да си купувам Фичо-джунджурийки. :P :wink:

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Потребителски аватар
exton
Фичо сан
Регистриран: 05/01/2009, 15:40
Контакти:

Мнение от exton »

В петък бях в Ямбол и минах през магазинът. Хубаво магазинче с хубаво сервизче!На лесно място е. За да не излизам с празни ръце си купих един маншон, който ми трябваше.Другият път се надявам по- сериозен да съм и да си накупя повечко неща.:)

Отговори