Нов форум!

Съобщения и новини относно сайта, форума и галерията.
Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Регистриран: 01/08/2005, 09:58
Контакти:

Нов форум!

Мнение от Petrov »

Съобщението което някой от вас са видяли:
"Този форум вече не съществува!!!"
беше една шега и се надявам и за напред да си е шега :)

За тези, които не са запознати преминахме на новата платформа - пхпББ 3, старата беше пхпББ 2.
Преминаването малко се забави (2 год.), но беше нужно, понеже старата платформа не се поддържа вече.
В новата има и доста екстри както за потребителите, така и за модератори и администратори.
Имате си поле в профила за рожденна дата :)

Всички теми и мнения са налични! Единствено липсва галерията, като в момента избирам подходящата, която да е част от форума и да е лесна за ползване. За да стане, така че всичко да е на едно място и снимките от старата галерия и от галерията на форума да бъдат обединени, за което ще трябва и помощ, но за това по нататък.
Визията на форума съм си играл да я запазя почти същата. В най голяма степен съм си играл с иконите на темите, с които сте свикнали.

Ако има някакви проблеми съм на линия!
В темата, на ЛС или на е-поща :)

Изображение
Потребителски аватар
danchovek
сър Фичо
Регистриран: 23/09/2005, 10:54
Контакти:

Re: Нов форум!

Мнение от danchovek »

Браво, Петров!
Честито за новата платформа!
Благодаря, че се грижиш за нас!

FuZz
Фичо сан
Регистриран: 03/08/2005, 16:52
Контакти:

Мнение от FuZz »

Екстра ..!
Имам само един въпрос, отностно личните галерий, дали отново ще ги има..?

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

::++: Евала!!!

Благодарим за всичко! :djentalmen:

Банерчето отгоре много радва. Абе тва цели 5 години ли са минали откакто го хакнаха :shock:

Сутринта, честно казано, ми олекна, като видях, че "форумът е закрит", викам си: бре, поне на някого да се сбъдне мечтата, ама не би :mrgreen: И по-добре!

:564:

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09/03/2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Да ни е честито на всички!

Потребителски аватар
brane
г-н Фичо
Регистриран: 24/06/2009, 13:31
Контакти:

Мнение от brane »

Евала и от мен :)

dAnI
сър Фичо
Регистриран: 02/08/2005, 12:44
Контакти:

Мнение от dAnI »

Шапки долу за Петров!

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Здравейте! Поиграх си да разгледам по-подробно новото лице на форума. Единственото, което усещам, че ме затормозява по някакъв начин е това, че на много места има съвсем дребен шрифт, който на всичкото отгоре е малко блед. И понеже искам да прочитам всичко, ми се налага много да се взирам в тоя дребен шрифт и ме заболяват очите! Иначе като цяло визията ме кефи! Всеки има нужда от промяна! Другото, което не можах да открия досега в новата визия, това са "физиономийките, усмивките и други такива намигания", които бяха на много лесно място преди! Извинявам се, ако с моето мнение засягам някого по какъвто и да е начин! Поздрави на всички и надявам се, до скоро!!!

Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15/10/2007, 12:24
Контакти:

Мнение от Niki »

новата визия на форума е супер.Много ме кефи и е по улеснена.Браво Петрович,в последно време доста мислиш за нас

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Контакти:

Мнение от Petrov »

6liopar написа:...на много места има съвсем дребен шрифт, който на всичкото отгоре е малко блед. И понеже искам да прочитам всичко, ми се налага много да се взирам в тоя дребен шрифт и ме заболяват очите...
Дай да видим къде са тези дребни буквички, за да ги оправя.
6liopar написа: Другото, което не можах да открия досега в новата визия, това са "физиономийките, усмивките и други такива намигания", които бяха на много лесно място преди!
Пак са си там. В ляво когато пишеш мнение. Но трябва да пишеш мнението не от "Бърз отговор"! А ще си поиграя за да ги карам и там!
Друго което ще се опитам да оправя, когато дадеш на "Виж всички усмивки" всички да излизат на една страница, а не да има 7-8 такива и да трябва да се прелиства!
6liopar написа: Извинявам се, ако с моето мнение засягам някого по какъвто и да е начин! Поздрави на всички и надявам се, до скоро!!!
Никого не си засегнала!
Винаги съм адмирирал, критиката и то когато води до положителни резултати!
:)

Благодаря на всички, които оценяват труда ми :)

Изображение
Потребителски аватар
Фичофен
Фичо с характер
Регистриран: 08/02/2010, 23:13
Контакти:

Мнение от Фичофен »

Браво! Добре изглежда и функционира ... супер!

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Петров, дребните букви например тези хващам - горе в дясно, под бутона " Влез" - " Излез".
Има там - "Виж темите без отговор", " Виж активните теми" и така нататък 5-6 неща.
Около панела където пиша мнението има разни съобщения относно съдържанието, относно прикачването на файлове и други такива. Ако има начин една идейка по-големи и по-контрастни, ако е възможно. Иначе всичко друго си е супер, а най-много ме кефи НАПОМНЯЧКАТА ЗА РОЖДЕННИЦИ!!! Благодаря!

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Още нещо, Петров! Буквите на мястото, където трябва да попълня името и паролата за да вляза, също са бледички и дребнички. Всеки ден с интерес прочитам и кои хора са посетили форума. За мен е важно да съм информирана за обществото, с което съм си избрала да общувам! Защото ние сме една малка общност, сплотена от една невероятна кола.....и може би още нещо!
Поздрав на всички!

Потребителски аватар
Petrov
мениджър на Форума
Контакти:

Мнение от Petrov »

Аз тези неща ги виждам и на лаптопа идеално. Верно, че са малки, но не чак толкова. Да не би браузъра ти да е с намален шрифт? Сега проверих, те и на стария форум са със същия размер?!?
Моля за коментар от други потребители. Ако има и други да вдигам шрифта.
Искам и други мнения защото това ще промени малко визията от гледна точка на моята работа :)

Изображение
Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Контакти:

Мнение от 6liopar »

Ами да ти кажа, конкретно сега се загледах в това: Като чета мненията на колегите, нали под името на всеки има инфо кога е регистриран, последно посещение, брой мнения - това ми е добре на цвят като контраст и всичко останало, конкретно информацията по тия точки при мен се вижда бледо сивичко. Под името ми например пише "Фичо Сан", ама щото знам, че това пише и ако се загледам го разчитам, иначе е бледо сиво. Синто ми е някак, но ако има чалъм и колегите да споделят при тях как е. Може пък и повредата да е само в моя телевизор. Досега не съм имала проблем. Ето, сега чета тук отляво : ПИСАНЕ НА МНЕНИЕ и отдолу със ситни букви - въведете съобщението си тук. То не може да съдържа повече от 60000 букви. От последния надпис само цифрата е в черно.
И друго нещо забравих да питам. Аз ли нещо не намирам, или в новия вид на форума няма бутон да РЕДАКТИРАМЕ мненията си, в случай че сме допуснали неволна правомина грешка и после я видим,след като сме изпратили вече?
Предварително Благодаря за всичко! Ако проблемът се окаже в мен, ще трябва да ми съдействате да го отстраня някак.
Още веднъж поздрави на всички будни колеги!

Отговори