Селото на Фичовците...

Теми свързани с любимият ни Фиат 126п
Отговори
АВТОЭКСПОРТ
пораснал Фичо
Регистриран: 15/01/2011, 06:15
Контакти:

Селото на Фичовците...

Мнение от АВТОЭКСПОРТ »

Здравейте колеги,не знам дали е пускана такава тема,а и не успях да намеря нищо с търсачката.Та събуждам се аз и в главата ми веднага изникна спомен от 2003-2004 година,може и по-рано да е било.Тогава обикалях по селата с първия си Москвич. :byebye: :D Става дума за едно село в района на град Костинброд,в което по спомен имаше наредени до една ограда над 25-30 броя фичковци в различен цвят,някой има ли снимки,знае ли нещо по въпроса,кое беше селото и дали тази колекция съществува още? :wiegeil:

Този,който пита изглежда като глупак за 5 минути,а този,който не пита си остава глупак за винаги!
Потребителски аватар
danchovek
сър Фичо
Регистриран: 23/09/2005, 10:54
Контакти:

Re: Селото на Фичовците...

Мнение от danchovek »

Имаше някакъв индивид, който ги беше натрупал много, но не ги реставрираше, а само си седяха в двора му. Не зная дали да същия става въпрос. Май не беше ПИЧШ.

Уважение всекиму - страх никому!

If yоu want it, come and get it!
АВТОЭКСПОРТ
пораснал Фичо
Контакти:

Мнение от АВТОЭКСПОРТ »

Ако е в Костинбродският регион,да май за това става въпрос,бяха качени над оградата по някакъв начин,ама какъв не помня имаше и за назидание една ГАЗ-ка 53 до тях...

Този,който пита изглежда като глупак за 5 минути,а този,който не пита си остава глупак за винаги!
Потребителски аватар
exton
Фичо сан
Регистриран: 05/01/2009, 15:40
Контакти:

Мнение от exton »

АВТОЭКСПОРТ написа:Ако е в Костинбродският регион,да май за това става въпрос,бяха качени над оградата по някакъв начин,ама какъв не помня имаше и за назидание една ГАЗ-ка 53 до тях...
Интересно ще е да се види.Толкова Фиатчета... Само съм чувал за това място.На части съм чувал че продава но цените биле в пъти повече от тези на магазина.
Някой да му се намира снимка? За такива като мен дето са далеч от Костинброд ;)

dAnI
сър Фичо
Регистриран: 02/08/2005, 12:44
Контакти:

Мнение от dAnI »

Има такова място. Преди се помещаваха към двайсетина Фичота, сега са по-малко.
Собственикът си беше кожудер отвсякъде. Заради такива като него си купувах цели Фичота като ми потрябваше някоя част :lol:

АВТОЭКСПОРТ
пораснал Фичо
Контакти:

Мнение от АВТОЭКСПОРТ »

Мястото е Волуяк. От Фиатчетата е останала ръждива скрап разхвърляна из двора. Ако имам с какво да снимам при следващата си разходка до този регион ще кача тук това, което съм видял.

Отговори