Фиатчето на Шмиргела

Място, където всеки ще пише и споделя за своя Фичо
Отговори
shmirgela
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 28/11/2018, 22:27
Контакти:

Фиатчето на Шмиргела

Мнение от shmirgela »

Photo0164.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

shmirgela
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Re: Фиатчето на Шмиргела

Мнение от shmirgela »

Привет на всички съфорумници. Казвам се Пламен Иванов и съм от Видин. Фиатчето го купих преди около четри години. Проекта продължи има няма две години. Работех само с майстори приятели затова се получи така. Тенекеджията три четри месеца, бояджията и той толкова а пък тапицера двойно. Работено е предимно през топлите месеци, през другото време колата е била в гараж.Когато го купих фиатчето, то нямаше нищо общо с това което виждате. Но пък имаше документи. Спирам защото имам проблеми с компютъра.

shmirgela
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от shmirgela »

Здравейте колеги, намерих друг компютър и продъхлжавам да пиша. Може би се чудите защо толкова късно се включвам във форума, ами причината е че не съм на ти с компютрите за което се извинявам. Трябваше ми време да понауча някои неща, все пак не съм първа младост . Но да се върнем на фичето,както ви казах, беше много зле. Наложи се да купя още едно за части, естествено то не беше кабрио. Доста части купих от Вакулински и след достатъчно ходене по мъките се получи това което виждате. Бях направил около 40-50 снимки, дъщеря ми ги беше качила на компютъра но не и на флашка. След като компютъра ми се прецака, отидоха и снимките. Останаха няколко в телефона и във фейсбук. Фиатчето си има и гюрук-жълтооранжев на цвят.Снимки с гюрука ще кача след като се поотопли времето. Поздрави.
70980768_2428299087407059_6266776310463332352_o.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Здравей и добре дошъл!

Радвам се да видя мераклийски Фиатчета в движение :-)

Сподели как се случиха нещата с регистрирането на кабрио.

Поздрав!

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
Потребителски аватар
exton
Фичо сан
Регистриран: 05/01/2009, 15:40
Контакти:

Мнение от exton »

Привет,
Кофти със загубените снимки, но тъкмо стимул за още повече нови приятни спомени с Фиатчето и близки хора :)
Дойде време и за кабриотата...

Отговори