ето го и моя Фичо

Място, където всеки ще пише и споделя за своя Фичо
sunny
пораснал Фичо

Re: ето го и моя Фичо

Post by sunny » 10/08/2010, 14:18

Мерси за пожеланията - за багажника - в момента е пълен с пясък, пояснявам - ходим с децата на плаж и там носим 2 торби с кофички лопатки, багерчета и каквото ви дойде още на ум...тъй че само кожа с оранжев шев му липсва :P Гледах да обезопася с нещо кабелака и тва намерих под ръка...
За идиотите на пътя тука винаги си ги е имало, а лятото като ги напече слънцето заблудените туристи съвсем става ужас ...ама аз си карам внимателно, че и спирачките не са ми в час, май ще сменям помпата - преди няколко дни се прибирах от златните до нас на ръчна :O после се оправи и сега работата е малко тука има - тука няма.

Стига сте ми викали колега - колежка съм :P

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 11/08/2010, 00:46

Увери се първо, че е от помпата, щото аз така тръгнах помпа да сменям. Ангажирах Стефчо да ми купи от Христо-вия магазин в Ямбол. Накрая се оказа, че предишните собственици просто са прекарали маркучите от неправилно място и затова свръзката седи под напрежение, а съответно от там се губеше и спирачна течност. Та по тоз въпрос с Деян и Симо сменихме само маркучите, прекараха ги от където си трябва и си останах с чисто новичка помпа спирачна, купена и опакована от Христо. Но части никога не са излишни, винаги може да потрябват! :uu:
Събирам си, не знам и аз за къде! :P :uu: :P

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

sunny
пораснал Фичо

Post by sunny » 13/08/2010, 13:31

Ами не е от маркучите, нямам изливане на спирачна течност от никъде, обезвъздушено е - остава да е помпата - разбира се щателно ще се прегледа всичко отново...

Стига сте ми викали колега - колежка съм :P

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 13/08/2010, 23:59

Виж в сайта на Хит-ко от Ямбол http://www.axm-auto.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Не съм влизала скоро да разглеждам частите, но ако няма налична в момента, ще ти пратя моята нова помпа, пък аз пак ще си купя. Задължително, ако решиш да поръчваш се обади първо на Христо да питаш.:uu:
Ако нещо се наложи, цъкай ми на скайп или на мобилния, има ги под всяко мнение.
Поздрави!

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

илияшка
новоизлюпен Фичо

Post by илияшка » 12/11/2016, 20:14

продава ли се?

Post Reply