Шамара продава полското си фиатче!!!

Караме Фичовци - няма начин да не ни спохождат и невероятни случки
Post Reply
DeYaN
сър Фичо

Шамара продава полското си фиатче!!!

Post by DeYaN » 19/12/2005, 19:57

Е тва вече го не вервам :lol: ХАХАХА

Историята

Всичко започва, когато Мишо и Вальо, тогава просто никомунеизвестни ученици в 8-ми клас и обикновени квартални нехранимайковци, се сприятеляват и споделят увлечението си по навлизащия в своя златен период западен хип-хоп. По това време всеки по-отворен младеж принадлежи към някаква банда: на скейтърите, на йотерите, на пънкарите и т.н. Е, Мишо и Вальо са в бандата на рапърите. Разменят си музика, танцуват брейк-денс и имат своя брейк формация. Бандата се казвала Гумени Глави. От там заимстват името си, когато няколко години по-късно (през 94 г.) решават да съберат пари, за да влязат в студио и да запишат албум. По това време подобно начинание било изключително трудно. Шамара продава полското си фиатче, а Кита върти бизнес с химикалки. С малкото пари, без и за секунда да предполагат какво ще ги сполети, записват първите рап хитове.

http://m.dir.bg/izpulnitel_info.php?id=1020

ПП- и Фичо е дал данък изкуство :lol:

Тоя шамар шо не земе а направи нещо за възраждането на легендата :lol: :lol: :lol:

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

iavor
новоизлюпен Фичо

Post by iavor » 06/01/2006, 22:54

:lol: хххкхккххк представям си Фичо в клип на Шамаринат...хахахахха Фичо с "джанти 19ки" :lol: хромирани и шамара сее подал до половина от него и пеее тъй смислените си текстове :lol: .

CZR
Chuzuki и други такива мотоциклети :D

PAS_RALLY
новоизлюпен Фичо

Post by PAS_RALLY » 09/02/2006, 00:19

iavor точно така а некой рапери като си нямат нищо но имат текстове 100 пъти по добри от шамарковците като Смотан МС не искам да развалям темата само допълвам

SAS

Post Reply