Фичо със скромна роля в разказ!

Караме Фичовци - няма начин да не ни спохождат и невероятни случки
Post Reply
DeYaN
сър Фичо

Фичо със скромна роля в разказ!

Post by DeYaN » 19/12/2005, 20:02

ЧАСТЕН СЛУЧАЙ от Велизар Цветанов
© 2005 Copyright by Velizar Tzvetanov. All Rights Reserved.

http://66.249.93.104/search?q=cache:lWs ... 0%B5&hl=en

Навън отдавна беше ден. Само в стаята, където спеше капитан Николов, беше все още тъмно. Човекът си хъркаше спокойно в леглото, а будилникът така и не желаеше да звънне. Tелевизорът, поставен на покритата с прах масичка, работеше на халост, а стрелките на стария стенен часовник бяха спрели точно на дванадесет часа. Кукувичката висеше обесена на някаква пружина, но никой не можеше да каже, дали това престъпление бе извършено поради невниманието на гласовитата птичка или бе следствие на неуспешен опит за летене. В стаята, а и в целия апартамент, цареше хаос, подобен на този в държавата....

...Будилникът пак иззвъня. Капитанът го изгледа подозрително - не беше часовникът. Беше телефонът. Вдигна слушалката.
- Ало!
Един напрегнат глас забръмча нервно в ухото му.
- Къде?… Пак ли там, бе!… Веднага! Идвам веднага!

Рошав, с наполовина вдигната яка на грейката си, капитан Николов шофираше полското си фиатче и се опитваше едновременно да изпревари и да си оправи прическата в огледалото за обратно виждане. Зад него се появи моторизиран представител на Пътна полиция и капитана дочу вой на сирена. Яхнал мотоциклета си, оня му правеше настойчиви знаци, през страничното стъкло, да спре незабавно. Капитанът извади полицейската си значка и му я показа разгневен. Онзи отдаде чест набързо и изостана. Капитанът запали цигара. Откъм гърба му се чуха изстрелите на ауспух и купето се изпълни с дим....

:lol: Това ми напомня на Мистър Бийн, когато си миеше зъбите от пръскалките на Минито и се оглеждаше в огледалото

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

FuZz
Фичо сан

Post by FuZz » 20/12/2005, 12:33

Абе вчера по "MCM" Гледах някакво парче, в което едни мацки миеха едно червено фиатче, една друга пък носеше бутилка, на която пишеше НOS :D нито в началото нито в края не написаха, на кой е тая песен или поне как се казва :( Ще направя някой друг опит да намеря този клип ..!

PAS_RALLY
новоизлюпен Фичо

Post by PAS_RALLY » 09/02/2006, 00:21

бате иу аз сам попадал на тоя клип и аз обещавам да търся

SAS

Post Reply