София --> Зволен --> София

Караме Фичовци - няма начин да не ни спохождат и невероятни случки
Отговори
Потребителски аватар
FuZz
Фичо сан
Регистриран: 03 авг 2005, 16:52
Контакти:

София --> Зволен --> София

Мнение от FuZz » 28 юни 2010, 23:52

Здравейте колеги, и аз да разкажа за пътуването, което заформихме с моята приятелка и бат Кърфо. :D 8)

Пътуването стартира на 24.06. около 3 часа сутринта, след като взехме кърфо от тях. След около час вече бяхме на границата, един български граничар ни се радваше от сърце и остана много учуден, къде сме тръгнали :D .
На сръбският граничен пункт нещата протичат с обичайната дебилщина, гледат ни леко с презрение , но минаваме бързо без особенни ядове.
След около 2 часа вече сме на магистралата Ниш - Београд

това е Путарина :D , както го наричат те :D или мястото дето си плащаш магистралата.
Изображение
тази магистрала е най дългата и струва 7.50 евро в едната посока. Магистралите са им малко скъпи но нямат нищо общо с нашите евтини имитаций

Вече сме на около 300км. навътре в Сърбия и правим първата почивка с леки болки в кръста :D

Изображение

Следва адско задръстване в Београд и още две магистали едната 2.50 другата 3.50 евро. Цената на бензина с който се движим е уникална, сърбите както ти викат брато така те шибат с по 3лв. на литър.

моста над река Сава
Изображение

Прекосяваме Сръбско - Унгаррската граница и правим втората почивка.
Изображение

Изображение

Изображение
Унгарците имат уникални места за отдих около магистралата, които са доста начесто и преставляват много добре потдържани паркове с места за паркинг на коли и тежкотоварни автомобили, в една къщичка са подредени клозети и мивки абе уникални са .

След още няколко стотин километра влизаме в Словакия. Границата м/у Словакия и Унгария стои необитавана даже бих казъл, че клони леко към разруха, няма и помен от граничарите.От границата до Зволен са около 80км. , лошото е че пътя минава през много селца в които ограничението е 40 на места дори 30км/ч и ми се видяха като 180
Изображение

Изображение

Пристигнахме в къмпинга, а до рецепцията един пич вече си беше одрязъл главата [smilie=drunk.gif] По късно двама души го отнесоха в едно бунгало :D .

Изображение

настанихме се в бунгалото и се приготвихме за релаксация.
Изображение

После дойдоха организаторите и се запознахме и с тях.
Легнахме да спим, но приятелката ми получи бъбречна криза и яки болки неможахме да спим цяла нощ и на сутринта решихме да се прибираме :( . Станахме рано нащраках фиатчетата които бяха дошли до този момент и си тръгнахме. :(
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
dAnI
сър Фичо
Регистриран: 02 авг 2005, 12:44
Контакти:

Re: София --> Зволен --> София

Мнение от dAnI » 29 юни 2010, 09:21

Е това е, каза и го направи :-D
Браво Венци, това се казва ентусиазъм.
Жалко, че е трябвало да се приберете по спешност, но се надявам всичко да е наред...

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13 авг 2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN » 30 юни 2010, 15:57

Най-сериозните фенове!!! :D И ако мога да перефразирам - един малък пробег за Фичо, огромен напредък за форума!!! Евала! Най-сърдечно възхищение!!! :djentalmen:

След 2 години пак и дай, Боже, много повече Фичовци!!! Попиваме добрия пример :P
Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Потребителски аватар
FuZz
Фичо сан
Регистриран: 03 авг 2005, 16:52
Контакти:

Мнение от FuZz » 30 юни 2010, 19:16

DEYAN IYI написа:След 2 години пак и дай, Боже, много повече Фичовци!!! Попиваме добрия пример :P
След две години, поне две фиатки повече. :D

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09 мар 2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar » 30 юни 2010, 22:19

8)
Последна промяна от 6liopar на 19 сеп 2010, 01:54, променено общо 1 път.
ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Потребителски аватар
NoveL
Фичо с характер
Регистриран: 31 мар 2007, 23:54
Контакти:

Мнение от NoveL » 30 юни 2010, 22:24

Това си е първо участие на световно за форума ни и за страната :) Евала на Fuzz показа нагледно, че Може да се прескочи психологическата бариера за повечето във форума че "зад граница с Фичо не се излиза". :) Гледам снимките и все едно пак минавам от там... жалко за неприятностите дано вече са отминали.

Потребителски аватар
kъrfo
г-н Фичо
Регистриран: 15 юни 2008, 15:04
Контакти:

Мнение от kъrfo » 03 юли 2010, 12:54

Вече вярвам, че поляци с фичовци са идвали на българското черноморие. Малко снимки и от мен:
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Топлата вода е открита случайно само първия път. Всички последващи опити за нейното преоткриване от тогава до днес са умишлени и целенасочени.

Потребителски аватар
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13 авг 2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN » 03 юли 2010, 13:24

6liopar написа:Деянчо.....да вземе да замълчи!!! :uu: :uu: :uu: Тоя пример дето си го завзимал, ... Не съм ти видяла фиатчето НИТО ВЕДНЪЖ на срещите. Вземи се засрами малко и наистина вземи пример, поне го сглоби и го пусни в експлоатация. Иначе ще го караш като станеш чичка. :P :uu: :P
Ми аз съм си чичка, съучениците ми по 2 хлапета вече имат :lol: Мойто стои, ама аз поне не го карам поради това, че ми е драснат задният джамек :mrgreen:

Пък какво да се засрамя, радвам се, че поне ставам за подстрекател /освен за назидание/, та "прецаках" неколцина да се навият, па дано не ми бият :lol: :lol: :lol:
Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09 мар 2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar » 04 юли 2010, 00:04

8)
ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Потребителски аватар
maxrpm
Фичо с характер
Регистриран: 16 юли 2006, 04:57
Контакти:

Мнение от maxrpm » 06 яну 2011, 22:13

Много хубава тема. Съжалявам за неприятото развитие на събитията в последствие.

Отговори