Точно преди да продам старата ми Фиатка :D

Караме Фичовци - няма начин да не ни спохождат и невероятни случки
Post Reply
FuZz
Фичо сан

Точно преди да продам старата ми Фиатка :D

Post by FuZz » 06/08/2005, 14:16

Малко след като и блокира двигателя реших да направя едно последно возене с нея (бенефис) :D ..!
засилихме го по нанадолнището зад блока с едно приятелче и седнахме да се возим :D , но за жалост склона беше около 100м и стига толкова, а на мен не ми се слизаше все още. В този момент моя приятел забеляза един човек който си разхождаше кучето по тротоара и без много да му мисли слезе и го попита дали иска да ни бутне да запалим :D ..! Човека сигурно се препоти трипъти докато бута (още помня потящата му се физиономия, която я видях в огледалото). След като направихме една солидна дължина от около 250 - 300 метра той сам се отказа, а аз вече не издържах да си здържам смеха и се чудех дали да сложа втора или да се смея.
Най - интерестно беше, че като сложиш 2-ра и колелата блокираха все едно си дръпнал ръчната :D .
Та така ние препотихме човечеца (дано да не ни мрази, много), а аз се накефих като за последно ..!

Ще се радвам ако и вие споделите някоя щуротия която сте правили с вашия звяр :D ..!

dAnI
сър Фичо

Post by dAnI » 06/08/2005, 22:20

Така и така си започнал да разправяш, поне кажи как/защо му блокира двигателя на Фичото?

Аз за моя нямам какво да разправям - само в гаража си седи и си чупи карета и фланци :D
Ама па си ми е един такъв хубавичък хехе

Cremate
пораснал Фичо

Post by Cremate » 07/08/2005, 13:33

dAnI wrote:Така и така си започнал да разправяш, поне кажи как/защо му блокира двигателя на Фичото?

Аз за моя нямам какво да разправям - само в гаража си седи и си чупи карета и фланци :D
Ама па си ми е един такъв хубавичък хехе
То му не е тука мястото, ама що ти ги троши тея фланци?
Вземи един съединител на Панда 30, щот е с пружини и донякъде ще омекотиш потеглянето!

FuZz
Фичо сан

Post by FuZz » 07/08/2005, 22:50

Тръгвам аз една сутрин за даскало и на светофара топъл Фичко изгасна викнах един френд да ме дръпне и го прибрахме на другата сутрин У СЕРВИЗА и там ми казват първи цилиндър 2-атмосфери втори 0-атмосфери :shock: от там около два месеца кисне предблока без да е пален и замина. Само не разбрах от какво подяволите отиде компресията като предишния ден го карах доста и всичко си му беше шест. Това стана в една люта зима а вътре се мреше от студ.! :roll:

dAnI
сър Фичо

Post by dAnI » 08/08/2005, 01:58

Кремате, имам 2 таива съединителя, :) Ама това са последствия...
Инак вчера го припалих пак Фичо и съм много доволен!
Адск добре работи, има си всички скорости и е на шессссссссссссс.
Само дето нямам време да му направя спирачките...
Абе мани :)
Лелелееее как сам са напуллл бегай :)
Ади, до после ...

Фуззззи, у Фичо винаги е мразз

Cremate
пораснал Фичо

Post by Cremate » 08/08/2005, 12:03

dAnI wrote:Фуззззи, у Фичо винаги е мразз
Стига бе, мраз! Една зима ходих до Созопол и ако си бях проснал гащите от предишния ден на огледалото да съхнат, щяха да са сухи дотам!
Е, верно, че наще зими не са като ваще, ама чак пък мраз в купето :shock:
:lol:

dAnI
сър Фичо

Post by dAnI » 22/08/2005, 21:31

Cremate wrote:
dAnI wrote:Фуззззи, у Фичо винаги е мразз
Стига бе, мраз! Една зима ходих до Созопол и ако си бях проснал гащите от предишния ден на огледалото да съхнат, щяха да са сухи дотам!
Е, верно, че наще зими не са като ваще, ама чак пък мраз в купето :shock:
:lol:
В първият ми Фичо уплътненията бяха много зле и зимата се караше с ръкавици и задълже яке.
Обаче настоящия е бетон, сега даже обмислям от каква кола да взема някой по малък охлюв за парното и да го присъдя :twisted:

bgemiill
г-н Фичо

Post by bgemiill » 07/04/2006, 22:53

Абе моят като задуха между копчетата на фатовете право в рацете ми!Еби мо майката! Голяма сапунерка.

EMO!!!

Post Reply