ЧРД, tekilaaa!!!

Бла-бла, да става веселба
Отговори
DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

ЧРД, tekilaaa!!!

Мнение от DeYaN »

ЧРД, бате Иво!!! Да си жив и здрав, весел и засмян, както и всички покрай тебе! Бъди все такъв сериозен майтапчия! Всички вкъщи да те слушат и на първо място ... Фичо :wink: щото той си позволява волности :oops: :P :mrgreen:

Наздравеее!!! :birthday1: [smilie=beer.gif] [smilie=cook206apr.gif] [smilie=car003.gif] [smilie=newsm18.gif] [smilie=party013.gif] [smilie=party023.gif] [smilie=bigdance2.gif]

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15/10/2007, 12:24
Контакти:

Re: ЧРД, tekilaaa!!!

Мнение от Niki »

Честит рожден ден!!!
Току що преведохме на твоята банкова сметка 365 дни с късмет, здраве и щастие! Използвай ги с любов и оптимистично настроение. Наздраве!!!

Изображение

Потребителски аватар
6liopar
сър Фичо
Регистриран: 09/03/2007, 23:51
Контакти:

Мнение от 6liopar »

ЧъРъДъ, ТЕКИЛА - НАША ДРУЖКА МИЛА...
ЖИВ И ЗДРАВ БЪДИ НИ, ФИЧО РАЗГЛОБИ НИ!
ПОСЛЕ ПАК ГО СБИРАЙ, НА КУПОНА ИДВАЙ,
ЧЕ БЕЗ ТЕБ ТАЙФАТА, ЩЕ СКУЧАЙ В МЪГЛАТА!
ЗДРАВЕ,СИЛА,БЕРЕКЕТ, А ПЪК ФИЧО НАЙ-ОТПРЕД!

Да си ни все така весел ДРУГАРИН,защото....ДОБРИЯТ ПРИЯТЕЛ ОСТАВА, ДОРИ КОГАТО СВЕТЪТ СИ ОТИВА! :uu:

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Потребителски аватар
Фичофен
Фичо с характер
Регистриран: 08/02/2010, 23:13
Контакти:

Мнение от Фичофен »

ЧРД Текилчо, пиленце ненагледно, да си здраво и все така да наливаш масло на правилният огин!

tekilaaa
Фичо сан
Регистриран: 12/06/2010, 12:11
Контакти:

Мнение от tekilaaa »

Благодарско на форума и компанията за невероятните пожелания и за оргиналните поздрави :))))
Вчера нямах много възможност да се добера до компа със ясна глава и будно съзнание :))))
Но днеска мога да ви пожелая : нека всичко убаво и готяно де`т ви се е случило миналата година по миналата и по по миналата ви се струпа тази година на главата :birthday1: нека от здраве да не са отървете , дофтур по служба да не видите :P щастието да ви прелива из косъмчетата на ушите като от минерален гейзер , да получавати 3 пъти повече и да харчити 2пъти по малко :dancer: да поработите върху демографията ... g:fuckyou2 :baby: :baby: :baby: или както се казва тази година Фичка до година 2 :580: нека разполагате с достатъчно свободно време за любими (жени(мъже) и коли) , нека също да ви се намира и възможност за достатъчно по време присъствие на купони и гаражи :581: :619: [smilie=2kiss.gif] [smilie=2bash.gif] [smilie=2beer.gif] [smilie=car003.gif] [smilie=bombs06apr.gif] [smilie=bishop.gif]
да се съберем дано у къмпинг "бат Ники" [smilie=cook06apr.gif] [smilie=newsm41.gif]
и да имаме възможност да си правим обиколки със Фичетат из страната и да си се виждаме по места села и паланки [smilie=newsm65.gif] [smilie=newsm44.gif] [smilie=smile3525.gif] за да можем да се виждаме да си обменяма свежи глупости студени бири добри идей и хубаво настроение [smilie=smile3529.gif] [smilie=smile3533.gif] [smilie=finger.gif] [smilie=beer.gif] [smilie=beer.gif] [smilie=beer.gif] аи наздрафи [smilie=family.gif]

Потребителски аватар
kъrfo
г-н Фичо
Регистриран: 15/06/2008, 15:04
Контакти:

Мнение от kъrfo »

ЧРД и от мен, малко със закъсненине! Бъди жив и здрав!

Топлата вода е открита случайно само първия път. Всички последващи опити за нейното преоткриване от тогава до днес са умишлени и целенасочени.

FuZz
Фичо сан
Регистриран: 03/08/2005, 16:52
Контакти:

Мнение от FuZz »

Ч.Р.Д. Да си жив и здрав и много весел моменти с Фичо. [smilie=cook.gif] [smilie=newsm42.gif] [smilie=newsm42.gif]

DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Наздраве, Текилааа!!! :D

С пожелание да има и много бира, здраве, щастие, дълъг живот и поне 5 основни ремонти на Фича заради милион километрите, които ще навърти!!!

Поздрав от Филибето!!!

horo

[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

DeYaN
сър Фичо
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Бате Ивчо, ЧРД!!!

Жив и здрав!!!

:564:

Отговори