Колеги дайте едно рамо ;)

Отговори
fastera2
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 29/08/2012, 14:48
Контакти:

Колеги дайте едно рамо ;)

Мнение от fastera2 »

Привет на всички фенове! Имам един проблем направо нелеп с фиата. Поплавъка на карбуратора ми сдаде багажа- от годините се е напукал и се напълни с бензин и ми създаде главоболия на път. Както и да е поплавъка го запоих и промених ъгъла на петичката, която отваря иглата, защото натежа от припоя, за да се прибера, но в момента 500ката вдига само 70 и се тресе като за последно. Карбуратора е от 126ица и съм сигурен, че в Пловдив прашасват стотици такива, но не можах да намеря днес въпреки цял ден звънене по телефони и обяви. Ако някой от колегите има такъв за продан моля да драсне два реда да се видим някъде и да го взема та да вдигна возилото на крака, че съвестно ми става да го карам така. Иначе колата ми е 500 класик в реставрирано на 95% състояние. Прекрасен и неповторим автомобил! Пожелавам го всекиму ;) Благодаря предварително. Ще следя темата за развитие. Може да оставите телефон или да хвърлите една стрела на моя- 0883488043 и ще ви набера.

П.П. Форума има проблем с регистрациите нещо. Цял ден чакам активиращия мейл в гмейла, ама така и не дойде.. Добре че ми помогнаха де.

Поздрави!!!

Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15/10/2007, 12:24
Контакти:

Re: Колеги дайте едно рамо ;)

Мнение от Niki »

Здравей и добре дошъл в клуба. Поплавък може да си поръчаш от колегата
hit-ko. Казва се Христо и е от Ямбол. http://axm-auto.com/index2.php?brand=5& ... subcat=380. Пусни и някоя снимка на мъника да му се порадваме :D Поздрав!!!

Изображение
fastera2
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от fastera2 »

Да видях го този сайт, но първоначално мислех да намеря от Пловдив нещо под ръка. Всъщност гледам, че има телефон в сайта и направо ще му звънна сега да праща.

А снимки още нямам, но в понеделник ще направя, защото я вкарвам в сервиз да ми пръснат праговете, че боята е малко на мехури, а искам всичко по нея да е 6.

fastera2
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от fastera2 »

Звънях и за съжаление нямат.. Търсенето продължава.

Потребителски аватар
Фичофен
Фичо с характер
Регистриран: 08/02/2010, 23:13
Контакти:

Мнение от Фичофен »

Във вторник ще ти звънна, със сигурност имам поне един кабр.

fastera2
новоизлюпен Фичо
Контакти:

Мнение от fastera2 »

:D Голямо мерси!

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Чакаме снимките ве, майна :wink: :D

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
Отговори