Нов участник във форума

Scuderia Abarth
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 08/03/2015, 08:50
Контакти:

Re: Нов участник във форума

Мнение от Scuderia Abarth »

Здравей!Няколко дни имаше организационна работа по преместването на колата в гаража ми и подготовка за събирането и.Установих,че имам още много липси за приключване на проекта и ,че трябва да направя нова поръчка части.Не бързам,защото искам да направя перфектна реплика на 1000 tcr. До момента всичко върви добре. Идеята е: 1.Двигател: А 112 2.68 мм ковани високо компресионни бутала. 3.Биели 110 мм . 4.Картер 7 литра 5.А симетричен разпределителен вал с титаниеви повдигачи и усилени пружини. 6.Клапани 31мм всмукателни на 28мм изход 7.Болтове и шпилки ARP за биелите и главата. 8.Карбуратори 2 бр. Weber 40 DCOE И още други играчки.В общи линии това е двигателя. За джантите задължително трябва да са Campagnolo .

Потребителски аватар
exton
Фичо сан
Регистриран: 05/01/2009, 15:40
Контакти:

Мнение от exton »

Сериозно си се подготвил или трябва да се подготвиш :)
Това ще стане малка совалка. Ще има нужда и спирачките и окачването да моднеш, но предполагам си ги уточнил и там нещата.
Имах и още имам идея за ковани боталца, един нов блок да си окича на 500, като запазя сегашният и в случай на нужда да ги сменям. Така и за 126цата и за 500 ще си имам и както се знае двигател на Фич се сменя за минути.
Стискам палци и дано скоро чуем звук от АБАРТА :)

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Здравей, Сашо!

При тебе нещата май отиват към стартовата решетка?

Кога е промоцията? :D

Поздрав!

ПП - снимките изтекоха от Класиккарс форума.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
rrumbo
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 16/07/2012, 16:58
Контакти:

Мнение от rrumbo »

Поздрави за малкото фиатче :) Супер е! Любимата ми кола. Някой ден мисля и аз да се присъединя към собствениците:)

tekilaaa
Фичо сан
Регистриран: 12/06/2010, 12:11
Контакти:

Мнение от tekilaaa »

Здравейте колега :)
Като гледам хронологията и при Вас се е оформила сериозна липса на свободно време:( Имате ли развитие по любимият мъник ??

Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15/10/2007, 12:24
Контакти:

Мнение от Niki »

Иво, така като гледам, при тебе няма никакво развитие. Едното фичо замина на вторични, другото ръждясва пред блока. Свободно време винаги има-при желание за работа!!!

Изображение
Потребителски аватар
Niki
сър Фичо
Регистриран: 15/10/2007, 12:24
Контакти:

Мнение от Niki »

Казвай колко пари искаш за второто, поне да не отиде зян и то. че като гледам си ме блокирал във фб, тука освен да кореспондираме

Изображение
Отговори