Радио антена на Fiat 126

Добре е да се вдига нивото и да се разкрасяват Фичовците
Отговори
getsov
Фичо с характер
Регистриран: 13/01/2014, 09:11
Контакти:

Радио антена на Fiat 126

Мнение от getsov » 25/12/2018, 16:28

Изненадах се, че въвфорума не откривам нищо по въпроса за радио антените при Fiat 126 и затова пускам тема, в която да обсъждаме въпроса.

Моят опит се изчерпва с разкачането на една антена, която беше монтирана чрез пробиване на стандартното място на купето - вдясно пред предното стъкло. Възникна ми въпросът какви други места са подходящи за поставянено на антена, както и какви типове антени могат да се ползват.

Виждал съм монтаж на стандартна антена върху планка, излизаща изпод багажника, т.е. без пробиване на купето, но не изглежда добре. Попадал съм и на антени върху предната част на тавана... Тези с магнитна основа са ясни, но сякаш стоят грубо.

Чудя се дали на стандартата позиция на купето може да се сложи телескопична (сгъваема/прибираща се) антена. А дали има място надолу и за моторчето на автоматична антена? На мен определено би ми доставяло удоволствие да я разпъвам и прибирам със специален бутон на таблото :)

Потребителски аватар
exton
Фичо сан
Регистриран: 05/01/2009, 15:40
Контакти:

Re: Радио антена на Fiat 126

Мнение от exton » 25/12/2018, 23:11

Предполагам си мяркал и решението с антената при Ф 500, което си мисля, че е напълно приложимо и при Ф 16, упс.. Ф 126 :)
20180701_15062207415a35bb4ae5025.jpg
Лично аз съм се спрял на този вариант.
Друг вариант се сещам за електронна, лепяща на предното стъкло антена
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори