Купувам полски фичо ФИАТ 126 СПЕШНО!

Моля, подателите на обяви да следят за тяхното развитие и да уведомяват своевременно при промени в тях!
Отговори
илияшка
новоизлюпен Фичо
Регистриран: 12/11/2016, 19:51
Контакти:

Купувам полски фичо ФИАТ 126 СПЕШНО!

Мнение от илияшка »

Спешно търся полски фичо 8)) фиат 126! Може да има ръжда, но да не е съвсем изгнил. Трябва да е в движение и с изрядни документи. По възможност да не е от първите с целите джанти, а от по-късните модели. За да се свържете с мен пишете на лично съобщение или на телефон: 0888013301 Илиян се казвам. Благодаря ви много.

tekilaaa
Фичо сан
Регистриран: 12/06/2010, 12:11
Контакти:

Re: Купувам полски фичо ФИАТ 126 СПЕШНО!

Мнение от tekilaaa »

Здравейте колега, бързо ;спешно;и с изрядни документи - само това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=ghx4e6 срещу 1200 левчета . А с предпочитаните от Вас джанти това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=ghx4e6 срещу 3900 евра :( бах скъпите джанти :((((

DeYaN
сър Фичо
Регистриран: 13/08/2005, 02:35
Контакти:

Мнение от DeYaN »

Това второто е водоноска и за 5000лв сигурно си заслужава. Само гумите и джантите му са 1000лв. Отделно боята над 1000 със сигурност. Кожата също няма да е малко. Ама тая цена ...

Успех с търсенето!

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...
getsov
г-н Фичо
Регистриран: 13/01/2014, 09:11
Контакти:

Мнение от getsov »

Жълтият Фиат от Горна Оряховица ми се стори добър поне по отношение на автентичността на външния му вид. Изключение правят само броните, които би трябвало да са от металните. Вижда се ръжда тук-там, но май вече е трудно да се намери 126 със здрави ламарини.

Направи ми впечатление, че Дори има пълен комплект от 3 емблеми и оригинално огледало! Интериорът също не е лош - предните седалки изглеждат доста добре, а задна може би ще се намери лесно.

Въпросът е в какво състояние е двигателят. Аз от 3 цели двигателя едва събрах един нов, и то с купуването на доста части.

Ако документално всичко е изрядно по този Фиат, може би тези 1200 лв. съвсем не са лоша цена. Знам, че в Плевен продават един в горе-долу същия вид за 1000 лв., но от доста години стои под открито небе в един тревясал заден двор и кой знае колко ръжда има.

Отговори