Лагер заден за колянов вал

Моля, подателите на обяви да следят за тяхното развитие и да уведомяват своевременно при промени в тях!
Отговори
Потребителски аватар
RADI_1990
Фичо сан
Регистриран: 18/09/2011, 11:46
Контакти:

Лагер заден за колянов вал

Мнение от RADI_1990 »

Здравейте колеги.

От около няколко месеца съм се сдобил с един нов но по-стар Фърби. За съжаление той бе много изгнил и има проблем в двигателя.
В този момент е с от ремонтирани ламарини и запечатан под с боди. Двигателят е разглобен със сменени цилиндри и бутала, прочистен и обслужен карбуратор, нови сегменти и лагери на биелите.

Имам проблем обаче, не мога да намеря главния заден лагер за коляновия вал който да е в оригинален размер защото имам нов колянов вал.

Ако някой случайно му се намира да каже цена и да го купувам за да сглобя вече моторетката.

Поздрави!

/Ради Иванов/
getsov
г-н Фичо
Регистриран: 13/01/2014, 09:11
Контакти:

Re: Лагер заден за колянов вал

Мнение от getsov »

И аз търсих и в крайна сметка си го поръчах от този сайт: https://webshop.fiat500126.com/?&lang=en?&lang=en Разбира се, лагерът не е евтин, а и има минимална доставка от още 30 лв. Но пък ако поръчаш и още неща, тя няма да натежи.

Аз лично съм се регистрирал през фирма и не плащам 19% данък, който е включен в цената. Въпросът е дали някой някога ще ме накара да го платя или просто частите ще се водят в склада на фирмата.

Отговори